Rejestracja Rejestracja Logowanie Logowanie   |   32 - 708 23 24 32 708 23 24
Szukaj na stronie
Skano Lider w skanowaniu zdjęć w Polsce

Skanowanie


Dlaczego warto zeskanować swoje zdjęcia?

Tradycyjna fotografia jeszcze niedawno była nieodłączną częścią naszej rzeczywistości. Jednak dziś, w świecie komputerów i cyfrowych aparatów fotograficznych, pamiątkowe fotografie, slajdy i negatywy zalegają w pudełkach, powoli niszczejąc.

Najlepszym sposobem by uchronić swoje zdjęcia przed zniszczeniem jest ich zeskanowanie.

Mimo, że tradycyjne zdjęcia mają w sobie "to coś", to nie mogą zapewnić wygody jaką daje fotografia cyfrowa. Papierowych zdjęć nie da się przesłać e-mailem, zarchiwizować, ani umieścić w popularnym serwisie społecznościowym. W Skano wierzymy, że najwyższy czas to zmienić.

Dzięki usłudze skanowania możesz na zawsze zachować swoje bezcenne wspomnienia.

Możliwości jakie dają nam cyfrowe fotografie są dziś nieograniczone. Tworzenie prezentacji, pokazów slajdów, drzew genealogicznych, czy internetowych albumów. Z pomocą powszechnie dostępnych narzędzi, swobodnie możemy się dzielić wspomnieniami z naszymi bliskimi.

Teraz jest najlepszy moment by przywrócić swoim zdjęciom młodość, ocalić je i umożliwić przyszłym pokoleniom cieszyć się rodzinnymi zdjęciami w doskonałej, cyfrowej jakości.

Skano daje Ci pełną swobodę i wolność wyboru. Zeskanujemy Twoje wszystkie zdjęcia, a kupisz tylko te, które chcesz. Możesz usunąć do 50% wszystkich fotografii. Wszystko to w najlepszej jakości i w wyjątkowo niskich cenach.


Wyślij nam swoje zdjęcia już teraz lub dowiedz się więcej o skanowaniu poszczególnych materiałów:

Skanowanie slajdów Skanowanie negatywów Skanowanie odbitek Skanowanie innych materiałów