Profesjonalna poprawa starych zdjęć

Profesjonalna poprawa starych zdjęć Szybka i profesjonalnie wykonana usługa skanowania i “poprawy” starych zdjęć. Oby więcej takich osób.

Dobra robota, dobra cena

Dobra robota, dobra cena Moje stare slajdy zostały przez firmę Skano fajnie oczyszczone i odświeżone , dobra robota, dobra cena, krótki termin wykonania, polecam Skano.

Slajdy ORWO wyszły świetnie

Slajdy ORWO wyszły świetnie Serdecznie polecam usługi Firmy Skano. 3-krotnie korzystałem ze skanowania zdjęć oraz slajdów z lat 80. O ile nie bałem się jakości materiału diapozytywowego KODAK, to miałem wątpliwości co do ORWO i tutaj miłe zaskoczenie, zeskanowane...

Wyniki przeszły moje oczekiwania

Wyniki przeszły moje oczekiwania Skano dwukrotnie zrealizowało moje zamówienie, skanowanie przeźroczy i negatywów z lat 1955-2000, w tym wiele na filmach ORWO. Wyniki przeszły moje oczekiwania. Powróciły pierwotne barwy, skany bardzo wysokiej jakości. Bardzo...

Zdjęcia rewelacyjnie odnowione

Zdjęcia rewelacyjnie odnowione. Zdjęcia rewelacyjnie odnowione. Bardzo zależało mi na czasie i poprosiłam o przyspieszenie realizacji zamówienia. Wszystko sprawnie i na czas. Polecam!