Rejestracja Rejestracja Logowanie Logowanie   |   32 - 708 23 24 32 708 23 24
Szukaj na stronie
Skano Lider w skanowaniu zdjęć w Polsce

Przegrywanie kaset i taśm wideo na DVD


Zamień swoje kasety i taśmy wideo na format cyfrowy. Oglądaj archiwalne nagrania w wysokiej jakości na ekranie swojego komputera, telewizora oraz na urządzeniach mobilnych. Dzięki nowoczesnym systemom transferu oraz korekcji, gwarantujemy doskonałą jakość obrazu i dźwięku zarówno z analogowych jak i cyfrowych kaset video oraz szpulowych taśm 8mm.

Po co przegrywać?

Śluby, urodziny, wakacje, imprezy rodzinne... Wiele z tych wydarzeń zostało uwiecznionych na popularnych kasetach wideo. Dziś większość z nas nie dysponuje już magnetowidami czy projektorami. Pozostały jedynie bezużyteczne analogowe nośniki, których nie sposób nawet odtworzyć. Dlatego też warto przetransferować rodzinne filmy na nowoczesny format, poprawiając przy okazji jakość nagrań. Dzięki takiej operacji można na nowo przeżyć swój ślub, pierwsze urodziny dziecka, wakacje nad soliną czy zabawę sylwestrową sprzed 20 lat.

 

Obsługiwane formaty:

 

 

Cennik

NośnikRodzajJednostkaCena
Kasety VHS, S-VHS, VHS-C, S-VHS-C, Video8, Digital8, Hi8, MiniDV Każde rozpoczęte 2h na jednej kasecie 39,90 zł

 

Poznaj naszą technologię

 

Time base corrector (TBC).

 

Jest to zaawansowany system, dzięki któremu zostają zredukowane lub całkowicie wyeliminowane błędy odczytu taśmy wynikające z uszkodzeń mechanicznych analogowego nośnika. Dzięki TBC taśma jest zawsze optymalnie napięta i odpowiednio prowadzona tak, aby uzyskać możliwie jak najlepszy obraz i dźwięk podczas odczytu.

 

3-Dimension Noise Reduction (3D NR).

 

Trójwymiarowa redukcja szumu sprawia, że obraz jest czystszy nawet o 30%. W rezultacie można uzyskać jaśniejszy obraz z mniejszym szumem, nawet na nagraniach wykonanych w słabym świetle.

 

Crystal View Control (CVC).

 

Dzięki zastosowaniu automatycznej funkcji "krystalicznego obrazu", jakość przegrywanego materiału wideo staje się jeszcze czystsza.

 

Ręczna korekta balansu bieli.

 

Korekta balansu bieli gwarantuje prawidłową, naturalną kolorystykę filmu.

 

Wyostrzanie obrazu.

 

Konwertując analogowe kasety na DVD korygujemy również ostrość obrazu. Dzięki temu staje się on bardziej szczegółowy, zachowując jednocześnie swoją "miękkość" tak by był przyjemny dla oka.

 

Profesjonalne narzędzia.

 

Topowe urządzenia odtwarzające i przechwytujące firm Panasonic i Sony oraz BlackMagic gwarantują najwyższą jakość transferu. Dodatkowo profesjonalne oprogramowanie edycyjne i odpowiednio wydajne stacje robocze zapewniają doskonałe efekty w stosunkowo krótkim czasie.

 

 

Wyślij nam swoje filmy i odkryj je na nowo!

Przegraj swoje filmy