Rejestracja Rejestracja Logowanie Logowanie   |   32 - 708 23 24 32 708 23 24
Szukaj na stronie
Skano Lider w skanowaniu zdjęć w Polsce

O nas » Dlaczego Skano?


W temacie skanowania, renowacji i archiwizacji rodzinnych fotografii, nie mamy sobie równych

W skrócie:

  • jesteśmy liderem na polskim rynku
  • jako jedyni w Polsce oferujemy Wolność Wyboru, co daje naszym klientom niespotykaną dotąd wygodę
  • jesteśmy firmą specjalistyczną - zajmujemy się wyłącznie skanowaniem. Dzięki temu robimy to najlepiej i oferujemy najniższe ceny w Polsce.
  • dzięki Skano zachowasz całe domowe archiwum fotograficzne na płycie DVD bez wychodzenia z domu
  • nie lubimy komplikacji. Skano to jasna i klarowna oferta stworzona zarówno z myślą o amatorach fotografii jak i profesjonalistach

Najwyższa jakość, najniższa cena

Stworzyliśmy nowy standard, dzięki czemu w Skano nie musisz wybierać między niską ceną, a wysoką jakością - obie te rzeczy otrzymujesz w jednym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z porównaniem cen i jakości.

Wolność wyboru

Tylko Skano daje Ci pełną swobodę, ponieważ jako jedyni na rynku umożliwiamy Ci wybór skanów, które chcesz zachować. Nie trać czasu, nie wybieraj zdjęć - wyślij wszystkie do Skano, gdzie zostaną zeskanowane, a Ty zdecydujesz, które zechcesz zakupić po tym, jak obejrzysz je w internetowej galerii. Pamiętaj, że możesz odrzucić nawet 50% wszystkich zeskanowanych fotografii. Bez "kruczków", "haczyków" i ukrytych opłat. Prawdziwa wolność wyboru.

Ręczna korekcja zdjęć GRATIS!

Gwarantujemy darmową korekcję wszystkich zeskanowanych fotografii. W pierwszej kolejności każde zdjęcie poddawane jest automatycznej korekcie barwowej, usuwany jest kurz i pył oraz rysy, a następnie w profesjonalnej aplikacji graficznej ręcznie poprawiane są takie parametry jak jasność, cienie, kontrast czy ekspozycja. Dzięki temu nawet mocno zniszczone i wyblakłe fotografie znów będą wyglądać doskonale.