Rejestracja Rejestracja Logowanie Logowanie   |   32 - 708 23 24 32 708 23 24
Szukaj na stronie
Skano Lider w skanowaniu zdjęć w Polsce

O nas


"Najlepsze pomysły rodzą się z potrzeby chwili"

Pewnego dnia postanowiłem zrobić porządek z rodzinnymi zdjęciami. Miałem ambitny plan by zebrać wszystkie pamiątkowe fotografie, odkurzyć je, a następnie sukcesywnie skanować zdjęcie po zdjęciu. W sumie uzbierało się kilka tysięcy odbitek i slajdów.

Po wielu godzinach spędzonych przed komputerem, zrozumiałem, że mój plan jest nierealny. Domowy skaner był zbyt wolny, obróbka zdjęć czasochłonna, a co najważniejsze nie mogłem sobie pozwolić na codzienne skanowanie zdjęć przez kolejne miesiące.

Padła decyzja by zeskanować rodzinne zbiory w jednym z punktów fotograficznych. Jednak gdy usłyszałem cenę przekraczającą 10.000zł, moje zdziwienie było podobne do tego jakie możecie zobaczyć na moim zdjęciu obok. To był pierwszy impuls do tego by czasochłonne i drogie skanowanie zamienić na proste i tanie Skano.

Korzystając z wiedzy doświadczonych specjalistów, udało się stworzyć serwis, który może uchronić wiele osób od zdziwienia, ale przede wszystkim uratować miliony zwyczajnych i zarazem bezcennych, rodzinnych fotografii.

Życzę Wam by Wasze wspomnienia były zawsze z Wami.
Grzegorz Brzuchala